برای مشاهده امتیازات خود وارد شوید! ورود

باشگاه مشتریان ویپرزکو

باشگاه مشتریان ویپرزکو

مژده به مشتریان عزیز ویپرزکو جهت قدردانی از شما عزیزان، بابت خریدتان امتیازهایی در نظر گرفته می شود. این امتیازها هم به صورت تومان (در خرید بعدی خود خریدار) و هم به صورت کوپن و تیکت (قابل انتقال به شخصی دیگر) قابل تبدیل و استفاده می باشد. نحوه چگونگی تبدیل و استفاده از امتیاز کسب شده بستگی به خود مشتری دارد.

جدول ذیل نحوه محاسبه امتیاز و تبدیل ان به تومان یا کوپن و سطح عظویت مشتریان را با جزئیات نمایش می دهد. محاسبه امتیاز مشتریان عزیز به صورت اتوماتیک توسط رها، ربات هوشمند ویپرزکو، انجام گرفته و مجموع امتیازهای کسب شده در حساب کاربری ثبت شده در: www.vapersco1.org قابل رویت می باشد. نکته: محصولات حراج و پروموشنها امکان استفاده از شرایط ذکر شده نمی باشد و پس از اتمام حراج و پروموشن این امکان مجدد برای خریداران محترم فراهم خواهد بود.”

امتیاز های کسب شده در خرید های شما به عنوان تخفیف محسابه میشوند و از فاکتور شما کسر میگردند

تغیر جدید – ۱۴۰۰/۱/۱۸ – از این پس شما حتا در حراج هم امتیاز کسب خواهید کرد. امتیاز های خرید در اسفند ۹۹ و فروردین ۰۰ در حال اضافه شدن است.

تغیر جدید – ۱۴۰۰/۱/۱۸ – افزایش پول جیب شما ! از این پس امتیاز بجای ضریب ۱۰ به ضریب ۵ تبدیل میشوند. اگر ۱،۰۰۰،۰۰۰۰ امتیاز داشته باشید، طبق محسابه قدیم برابر با ۱۰۰،۰۰۰ تومن میشد. با محسابه جدید الان برابر با ۲۰۰،۰۰۰ تومن (تقسیم بر ۵)! کی پول و تخفیف دوست داره؟!

 روش تبدیل امتیاز به تومان به این صورت میباشد: امتیاز شما تقسیم بر ۵ = میزان تومان در حساب شما.

کسب امتیاز امتیاز کسب شده
ثبت نام در سایت (صرفا ثبت نام) ۵۰
نوشتن دیدگاه و نظر در صفحات سایت ۱۰
دعوت از دیگران برای ثبت نام در سایت و نوشتن دیدگاه و نظر ۱۰
خرید محصول توسط کاربر دعوت شده و اختصاص امتیاز به شخص دعوت کننده ۵۰
اولین خرید ۵۰
فالو کردن ویپرزکو در توییتر ، فیس بوک ، اینستاگرام ۱۰
ورود روزانه به سایت (پس از ثبت نام در سایت) ۱۰
اختصاص امتیاز جهت خرید کالا امتیاز کسب شده
خرید اکسسوری (کویل و باتری و کوتون و غیره) ۵۰(۱۰ هزار تومان)
خرید اکسسوری (اتومایزر) ۱۵۰ (۳۰ هزار تومان)
خرید ایجوس ۱۰۰ (۲۰ هزار تومان)
خرید ویپ، پاد و ماد زیر یک میلیون تومان ۱۵۰ (۳۰ هزار تومان)
خرید ویپ، پاد و ماد بالای یک میلیون تومان ۲۵۰ (۵۰ هزار تومان)
سوالات متداول باشگاه مشتریان

حتما! در زمان خرید حضوری، کارشناس فروش امتیاز شما را ثبت نموده و به واحد مدیریت کاربران ارجاع مینماید و ۲۴ تا ۴۸ ساعت زمان میبرد تا این امتیاز در حساب کاربری شما لحاظ شود تا بتوانید در خرید انلاین خود تخفیف بگیرید. در خرید بعدی خود چنانچه حضوری خرید مینماید، لازم است به کارشناس فروش ما بفرمایید تا امتیاز ثبت شده شما را چک نماید و از خرید حضوری شما کسر نماید. در صورتی که شما همواره آنلاین خرید میکنید این فرایند به صورت خودکار در سایت محاسبه و انجام میشود.

جهت قدردانی از شما عزیزان، بابت هر گونه فعالیت شما در سایت (از قبیل خرید، ثبت نام، نوشتن کامنت و ….) امتیازهایی در نظر گرفته می شود (برای اطلاع از نحوه محاسبه امتیازها به لینک باشگاه مشتریان ویپرزکو مراجعه نمایید). این امتیازها هم به صورت تومان (در خرید بعدی خود خریدار) و هم به صورت کوپن و تیکت (قابل انتقال به شخصی دیگر) قابل تبدیل و استفاده می باشد. نحوه چگونگی تبدیل و استفاده از امتیاز کسب شده بستگی به خود مشتری دارد.

امتیاز های شما در زمان حراج نیز محاسبه میگردد و در حساب شما ثبت میگردد.

لازم به توضیح میباشد که امکان استفاده از امتیاز ها روی کالاهای حراج نمیباشد.

وارد حساب کاربری خود بشوید و در صفحه نخست (مشابه تصویر) جمع امتیاز ها قابل مشاهده هست و روش به دست آوردن امتیاز های شما نیز ذکر شده. 

باشگاه مشتریان ویپرزکو

وقتی وارد حساب کاربری خود میشوید در صفحه اول لینکی قرار گرفته که خاص برای حساب کاربری شما میباشد. وقتی این لینک را برای دوستان خود ارسال میکنید و از طریق این لینک وارد سایت میشوند شما خود به خود امتیاز دریافت میکنید. اگر دوست شما خرید نیز انجام دهند. امتیاز بیشتری جهت خرید دوستتون برایتان محسابه میشود و به حساب شما اضافه میگردد.

 

اشکالی نداره قابل ردگیری هست. کافی مشکل خود را به یکی از کارشناسان ویپرزکو علاوه بر نام و تاریخ خریدتون چه حضوری چه آنلاین اطلاع رسانی کنید تا در اولین فرصت بررسی کنند و به حساب شما اضافه نمایند.

×